Teraapia

  • Igaüks võib mõnel eluetapil sattuda olukorda, kus tema sees valitseb teadmatus, kuidas edasi minna. Ta võib vajada abi ja inimest, kes kuulaks ja aitaks lahti mõtestada elu sasipundart. Vaata lähemalt lehelt psühholoogiline nõustamine.
  • Suhetes oma lähedastega kogeme sageli olukordi, kus oleme jooksnud tupikusse. Tundub justkui teine ei mõista enam, mida öelda püüame ning mõnikord võime arvata, et ta ei püüagi kuulata, mis meil hingel on. Kuidas taastada see side ja lähedus, mis alguses olemas oli ja mis niipalju rõõmu tõi? Vaata lähemalt paariteraapia lehelt.
  • Mõnikord on lahenduse leidmiseks oluline näha suuremat pilti. Pilti, mis näitab seoseid meie suguvõsa juurtega ja sealt pärinevate seoste ning mustritega. Alateadlikult oleme paljuski lojaalsed nendele tõekspidamistele, mida meie esivanemad on meile õpetanud. Mõnikord ei tule me selle pealegi, et ajad on muutunud ja me ei pea enam kandma endas samu hoiakuid või hirme, mis oli põlvkondi tagasi. Me saame need vabaks anda. Sellise vabaks andmisega tegeleb perekonstellatsiooni meetod. Vaata lähemalt konstellatsiooni lehelt.