Olen Kristel Rannamees ja tegutsen paralleelselt kahes vallas – konstellööri ning psühholoogilise nõustajana.

Tee konstellatsioonide juurde leidsin aastal 2007, kui Eestis hakkasid toimuma sellealased esimesed töötoad. Olles ise juba terapeut vaimustusin ma konstellatsiooni meetodi süsteemsusest, tulemuste täpsusest ja samal ajal seletamatust miskist, mis iga kord kohal on ja hinge puudutab, kui konstellatsiooni väljal viibida. Seetõttu otsustasin seda meetodit õppima minna ja pärast kooli lõpetamist selles vallas ka tööle hakata.

Tänaseks olen regulaarseid konstellatsiooni töötubasid läbi viinud juba üle 10 aasta ning kaks korda aastas toimuvad minu kolme päevased konstellatsiooni laagrid, mille hoitud ruumis saavad osalejad kogeda imelisi avanemisi. Lisaks viin läbi konstellatsiooni meetotid tutvustavat loengusarja, et ka teistele selle maailma võimalusi tutvustada.

Alates 2023 olen õppejõud Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudis.

Nii oma töötubades kui erasessioonide ajal soovin aidata inimesel võtta aeg maha ja vaadata pisut sügavamalt endasse, et mõista paremini iseendas ja teistes toimuvaid protsesse ning näha suuremat pilti.

Lisaks olen aastast 2004 läbi viinud psühholoogiaalaseid koolitusi paljudele Eesti ettevõtetele ning esinenud mitmete ettekannetega erinevatel konverentsidel. Teemadeks on valdavalt olnud stressijuhtimine, emotsioonide juhtimine, enesekehtestamine, tõhus meeskonnatöö ning konstellatsiooni meetodi tutvustamine.

 

 

Kuuluvus organisatsioonidesse:

 


Hariduskäik:

  • 1990 lõpetasin Kopli Kunstigümnaasiumi tarbekunsti erikallakuga klassi.
  • 2000. aastal lõpetasin Mainori Ülikooli finantsjuhtimise eriala.
  • 2010 aasta kevadel lõpetasin transpersonaalse psühholoogia 3-aastased õpingud hüpnoteraapia erialal erakoolis Teadlik Mina
  • 2011 läbisin Imago paariteraapia 2-aastase väljaõppe (õppejõud: Rebecca Sears M. DIV LPC)
  • 2013 kevadel lõpetasin 3-aastase perekonstellatsiooni väljaõppe (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
  • 2014 lõpetasin täiendõppena organisatsiooni konstellatsiooni väljaõppe (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
  • 2015 lõpetasin täiendõppena struktuursete konstellatsioonide väljaõppe (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
  • 2020 – 2023 täiendasin end kehapsühhoteraapia eirnevatel kursustel (Keha Psühhoteraapia Instituut, õppejõud Robert Randma)
  • 2023 – täiendõpe “Keha süvateadvuse avamine” (õppejõud: Jaana Saar ja Yakir Elkayam (Israel)
  • Oman NLP Practitioneri tunnistust.