Minust


Tegutsen paralleelselt kahes vallas – täiskasvanute koolitaja ning psühholoogilise nõustajana.

Alates 2004 aastast olen läbi viinud erinevaid koolitusi meeskonnatöö, stressijuhtimise, emotsioonide juhtimise, enesekehtestamise ja esinemisjulguse saavutamise teemadel. Koolitused on kordumatud ja sünnivad alati läbirääkimiste käigus tellijaga, et leida parim vaatenurk ja käsitlus vastavalt tellija hetkevajadustele.

Oma koolitused ja töötoad olen üles ehitanud psüholoogia võtmes ja võimalikult praktilistena. Teoreetiline loenguosa vaheldub erinevate harjutuste ja juhtumi analüüsidega, mille käigus saab pisut sügavamalt ennast ja teiste käitumist lahti mõtestada. Meetoditest kasutan veel süsteemset käsitlust ehk konstellatsiooni, erinevaid enesejuhtimise võtteid nagu hingamispraktikad ja meditatiivsed eneselõdvestuse tehnikad. Samuti eneseanalüüsina erinevaid psühholoogilisi teste.

Koolitusi viin läbi üle Eesti. Paljud koolitused toimuvad väljasõiduga mõnes meeldivas turismitalus, kus tavakeskkonnast välja saamine loob omaette ruumi ning lisaväärtuse.

Nii koolituste kui erasessioonide ajal soovin aidata inimesel võtta aeg maha ja vaadata pisut sügavamalt endasse, et mõista paremini nii endas kui teistes toimuvaid protsesse.

 

Kuuluvus organisatsioonidesse:

 


Hariduskäik:

  • 1990 lõpetasin Kopli Kunstigümnaasiumi tarbekunsti erikallakuga klassi.
  • 2000. aastal lõpetasin Mainori Ülikooli finantsjuhtimise eriala.
  • 2010 aasta kevadel lõpetasin transpersonaalse psühholoogia 3-aastased õpingud hüpnoteraapia erialal erakoolis Teadlik Mina
  • 2011 läbisin Imago paariteraapia 2-aastase väljaõppe (õppejõud: Rebecca Sears M. DIV LPC)
  • 2013 kevadel lõpetasin 3-aastase perekonstellatsiooni ja organisatsiooni konstellatsiooni väljaõppe (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)
  • Oman NLP Practitioneri tunnistust.