Minust


Tegutsen paralleelselt kahes vallas – täiskasvanute koolitaja ning psühholoogilise nõustajana.

Alates 2004 aastast olen läbi viinud erinevaid koolitusi meeskonnatöö, stressijuhtimise, emotsioonide juhtimise, enesekehtestamise ja esinemisjulguse saavutamise teemadel.

Lisaks teen erinevaid psühholoogiaalaseid töötubasid, mis aitavad inimesel ennast paremini tundma õppida ja tasakaalu viia. Töötoad on psühholoogia ABC, perekonstellatsiooni ja meditatsiooni teemadel.

Oma koolitused ja töötoad olen üles ehitanud võimalikult praktilistena. Teoreetiline loenguosa vaheldub harjutuste ja aruteludega, mille käigus saab pisut sügavamalt ennast ja oma meeskonda analüüsida, kui seda ehk igapäeva saginas teha jõuame.

Koolitusi viin läbi üle Eesti. Paljud koolitused toimuvad väljasõiduga mõnes meeldivas turismitalus, kus töökeskkonnast välja saamine loob omaette ruumi ning lisaväärtuse. Eriti populaarseks on viimasel ajal osutunud kombineeritud meeskonnakoolitused, kus seminariruumis kuuldud teooria saab ühendada põnevate koostööd ja nuputamist nõudvate harjutustega vabas looduses. Seikluse osa pakub firma 360 kraadi.

Nii koolituste kui erasessioonide ajal soovin aidata inimesel võtta aeg maha ja vaadata pisut sügavamalt endasse, et mõista paremini nii endas kui teistes toimuvaid protsesse.

Hariduskäik:

  • 1990 lõpetasin Kopli Kunstigümnaasiumi tarbekunsti erikallakuga klassi.
  • 2000. aastal lõpetasin Mainori Ülikooli finantsjuhtimise eriala.
  • 2010 aasta kevadel lõpetasin transpersonaalse psühholoogia 3-aastased õpingud hüpnoteraapia erialal erakoolis Teadlik Mina
  • 2011 läbisin Imago paariteraapia väljaõppe.
  • 2013 kevadel lõpetasin 3-aastase perekonstellatsiooni ja organisatsiooni konstellatsiooni väljaõppe.
  • Oman NLP Practitioneri tunnistust.

Kuuluvus organisatsioonidesse:

  • Eesti Transpersonaalse psühholoogia Assotsiatsiooni liige
  • Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni asutajaliige

 

Kristel Rannamees

kristel @ sisemineareng.ee
+372 5669 7825