Paariteraapia

PaariteraapiaSuhetes oma lähedastega kogeme sageli olukordi, kus oleme jooksnud tupikusse. Tundub justkui teine ei mõista enam, mida öelda püüame ning mõnikord võime arvata, et ta ei püüagi kuulata, mis meil hingel on. Sellest sünnivad solvumised ja üksteise süüdistamised ning märkamatult ollakse punktis, kus on raske öeldut või tehtut tagasi võtta. Kuidas taastada see side ja lähedus, mis alguses olemas oli ja mis niipalju rõõmu tõi?

Selleks on välja töötatud spetsiaalne Imago tervendav dialoog, mida saab kasutada ükskõik milliste inimsuhete parandamiseks ja üksteisest arusaadavuse suurendamiseks. Seda dialoogi on kasutatud mehe-naise vaheliste, lapse ja vanema, õdede-vendade, sõprade-sõbrannade ja kolleegide vaheliste teemade turvalisel lahendamisel. Oma paariteraapias toetungi Imago teraapia väljaõppest saadud teadmistele ja oskustele.

Üks kohtumine terapeudiga kestab tavaliselt 1,5 h. Paar tuleb koos ja kohtumise käigus saavad mõlemad kordamööda turvaliselt väljendada teemasid, mis on kaua hingel olnud ja mis vajavad partneripoolset kohalolemist ja ärakuulamist.

  • Paaride vastuvõtt Tallinnas Holistika Instituudis – Endla 15 – IV korrus.
  • Vastu võtan K, N vahemikus 12.00 – 18.00.
  • Vastuvõtu tasu paari kohta 70 EUR – 1,5 tundi.

Soovi korral võimalus teha ka online nõustamist.

Loe artiklit suhtealastest müütidest.