Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamineIgaüks võib mõnel eluetapil sattuda olukorda, kus tema sees valitseb segadus ja teadmatus, mis temaga toimub või kuidas edasi minna. Taolistel hetkedel võime kõige enam vajada erapooletut inimest, kes kuulaks ja aitaks lahti mõtestada elu sasipundart, millesse ollakse takerdunud. Mõnikord piisab vaid mõnest kohtumisest terapeudiga, et suuta selgema pilguga oma olukorda hinnata ning otsustada, kuidas ja kuhupoole edasi minna.

Terapeudi juurde tulek ei tähenda automaatselt, et inimese psüühikal midagi viga on ja seda peaks hakkama kiiresti tablettidega ravima. Vastupidi – julgus tulla terapeudi juurde ja oma teemasid koos analüüsida näitab inimese küpsust leida oma küsimustele vastused, et liikuda lahenduste suunas.

Psühholoogiline nõustamine kestab tavaliselt korraga 1 – 1,5 h. Kasutan töös kliendiga transpersonaalset lähenemist, mis hõlmab endas nii klassikalist analüüsi, kui ka hinge teekonna ja küpsemisega kaasnevate küsimuste käsitlemist. Meetoditest kasutan regressiooniteraapiat, juhitud kujutlust, tühja tooli tehnikat ja perekonstellatsiooni .

Probleemid, millega tavaliselt inimesed pöörduvad on stress, pinge, ärevus, enesehinnangu teemad, unehäired, depressioon, elu mõtte kadumine, kaaluprobleemid, suhteprobleemid, esinemishirm, foobiad jt.

  • Klientide vastuvõtt Tallinnas Holistika Instituudis – Endla 15 – IV korrus.
  • Vastuvõtu aeg K, N vahemikus 12.00 – 18.00.
  • Vastuvõtu tasu nõustamisel 60 EUR – 1 tund. 90 EUR – 1,5 tundi.
  • Vastuvõtu tasu individuaalse konstellatsiooni läbiviimisel 120 EUR – 1,5 tundi.

Soovi korral võimalus teha ka online nõustamist.

Broneeritud aja tühistamine vähemalt 24h enne kohtumist – tasuta.

Hilisemal tühistamisel tuleb tasuda 20 EUR Sisemine Areng OÜ kontole EE622200221030211428 , selgitus: Broneeringu tühistamine