Psühholoogiline nõustamineIgaüks võib mõnel eluetapil sattuda olukorda, kus tema sees valitseb segadus ja teadmatus, mis temaga toimub või kuidas edasi minna. Taolistel hetkedel võime kõige enam vajada erapooletut inimest, kes kuulaks ja aitaks lahti mõtestada elu sasipundart, millesse ollakse takerdunud. Mõnikord piisab vaid mõnest kohtumisest terapeudiga, et suuta selgema pilguga oma olukorda hinnata ning otsustada, kuidas ja kuhupoole edasi minna.

Terapeudi juurde tulek ei tähenda automaatselt, et inimese psüühikal midagi viga on ja seda peaks hakkama kiiresti tablettidega ravima. Vastupidi – julgus tulla terapeudi juurde ja oma teemasid koos analüüsida näitab inimese küpsust leida oma küsimustele vastused, et liikuda lahenduste suunas.

Psühholoogiline nõustamine kestab tavaliselt 1,5 h. Kasutan töös kliendiga transpersonaalset lähenemist, mis hõlmab endas nii klassikalist analüüsi, kui ka hinge teekonna ja küpsemisega kaasnevate küsimuste käsitlemist.

Meetoditest kasutan regressiooniteraapiat, juhitud kujutlust, sisemise lapse tervendamist, tühja tooli tehnikat, metafoorilisi kaarte ja perekonstellatsiooni .

Probleemid, millega tavaliselt inimesed pöörduvad on stress, pinge, ärevus, enesehinnangu teemad, unehäired, elu mõtte kadumine, suhteprobleemid, esinemishirm, foobiad jt.

 

Klientide vastuvõtt Tallinnas Tallinnas Bliss Teraapiakeskuses, Mehaanika 21 – II korrus.

  • Vastuvõtu aeg K ja N kell 12.00. või 14.00. või 16.00.
  • Vastuvõtu tasu nõustamisel 90 EUR – 1,5 tundi.
  • Vastuvõtu tasu individuaalse konstellatsiooni läbiviimisel 150 EUR – 1,5 tundi.

Broneeritud aja tühistamine vähemalt 24h enne kohtumist – tasuta.

Hilisemal tühistamisel tuleb tasuda 30 EUR Sisemine Areng OÜ kontole EE622200221030211428 , selgitus: Broneeringu tühistamine

Registreeru individuaalsele nõustamisele

 

    Vali teenus: