Konstellatsiooni laager

Konstellatsiooni laager 1.-2. august 2020

Seekordse laagri teemaks on oma isikliku väega veelgi parema ühenduse saamine ja julgus seda kasutada oma elu loomiseks kooskõlas oma hinge teega. Meil kõigil on juba siia ilma sündides kaasa antud oma isiklik vägi – meie hinge vägi. Lisaks on meil võimalik kasutada oma suguvõsa väge, kui nii valime. Kas ja millisel määral oleme nendega ühenduses? Miks mõnikord tunneme, et oleme justkui oma väest ära lõigatud? Kuidas oma väge taastada ja kehasse ankurdada? Kuidas hakata looma kooskõlas oma väega? Aga äkki hoopis kardame oma väekust? Just nendele küsimustele leiame laagris vastused. Kui soovid vaadata sügavamalt iseendasse ja mõista oma elu valitsevaid alateadlikke mustreid, siis on see laager just sinu jaoks. Konstellatsiooni meetod teeb nähtavaks sinu psüühikas esinevad alateadlikud takistused oma väe ja täispotentsiaali kasutamiseks ning näitab ära teekonna nende transformeerimiseks. Nähtamatu saab nähtavaks!

Laagris saame kogeda imepärast konstellatsiooni tervendavat meetodit ning avastada millised seosed võivad olla minu elu takistustel suguvõsa süsteemiga. Vaatame, kuidas vabastada enda jaoks ressurss, mis automaatselt kaasneb meie sünniga suguvõsa liikmeks. Perekonstellatsiooni meetodi rajaja Bert Hellinger on avastanud, et paljud korduvad teemad meie elus saavad alguse meie sisemisest lojaalsusest oma suguvõsas kehtivatele erinevatele mustritele ja hoiakutele.
Näiteks võib inimene olla ilma nähtava põhjuseta kurb või depressiivne või vihane. Teisele võib valmistada raskusi õige suuna leidmine elus. Kolmandal võib olla korduv probleem partnerluses.

Konstellatsioon kui meetod võimaldab nähtavale tuua põhjused erinevate ilmingute taga ning vabastada nendega seotud energia. Tulemusena saab inimene tagasi kontakti oma väega, suurema elurõõmu ja vabaduse toimimaks terviklikuma ja iseseisvamana. Väidetavalt võrdub üks konstellatsioon 70 tavateraapia tunniga.

Laagris teeme erinevaid lühikesi harjutusi, mille käigus võib avastada põnevaid seoseid enda ja oma suguvõsa kohta. Mõlemal päeval teeme ka 3-4 täispikka konstellatsiooni. Osalemine ei eelda psühholoogiaalaseid eelteadmisi või varasemat kokkupuudet konstellatsioonidega.

Ürituse toimumiskoht Männiku Metsatalu Viljandimaal. Huvilistel võimalik endast märku anda meilile: kristelrannamees @ gmail.com

Päevakava

Laupäev

10.30 – 11.00 Saabumine, registreerumine ja tervituskohv
11.00 – 13.00 Tutvumisring ja sissejuhatus konstellatsioonidesse

Praktilised disainid ja lühitestid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 19.00 Konstellatsioonid
19.00 – 20.00 Õhtusöök
20.00 Vaba aeg ja ühine sumisemine, muljete jagamine. Võimalus jalutada ümbruskonna looduses

Pühapäev

08.30 – 10.00 Hommikusöök
10.00 – 13.00 Konstellatsioonid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 16.00 Konstellatsioonid
Kokkuvõte ja lõpuring

Soovitav kaasa võtta:

  • kirjutusvahend ja kaustik
  • mugavad liigutamist võimaldavad riided
  • villased sokid või sussid

Läbiviija: Sertifitseeritud konstellöör Kristel Rannamees

Kristel Rannamees: Märksõna, mis mind juba väga ammu juhib, on teadlikkus. Usun, et mida suurem on teadlikkus, seda paremaid valikuid suudame oma elus teha. Seda rohkem oskame avada end armastusele ja elu pühadusele.

Konstellatsioonidega puutusin esimest korda kokku aastal 2007 ja see sai pöördeliseks momendiks minu teadlikkuse kasvus. Seetõttu otsustasin minna seda meetodit ka õppima. Tänaseks olen lõpetanud 3-aastase pere, organisatsiooni ning struktuursete konstellatsioonide väljaõppe ja alustanud edukalt praktikagruppide läbiviimist. Soovin ka teiega jagada selle meetodi imelist mõju ja võimalusi.

Osalustasu ja registreerimine

Seminari maksumus on 150 EUR

Hinnale lisandub:

Majutus: 2-in toas 20 eur/in.

Toitlustus:  30 eur/in (kohvipausid, hommikusöök, 2 lõunasööki, 1 õhtusöök)

Kohtade arv on piiratud. Grupi suurus kuni 20 inimest. Kindla koha tagab ettemaksu tasumine 50 eur, mis ei kuulu tagastamisele kui tühistamine toimub vähem kui 10 päeva enne seminari algust.

Ülejäänud summa tasumine kohapeal sularahas. Kui on soov saada arve firma nimele, siis palun saata firma andmed.
Registreerumiseks ja lisainfo saamiseks palun kirjuta kristelrannamees @ gmail.com või helista 56697825

 

Paku endale vaheldusrikas nädalalõpp koos põnevate teemade ja taipamistega. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!