Konstellatsiooni laager

Konstellatsiooni laager 20.-21. veebruar 2020

Seekordse laagri teemaks on paarisuhete dünaamikad. Millised alateadlikud jõud mängivad rolli minu paarisuhetes? Kas vahel on suhtes olles tunne, et ükskõik kui palju ma ka ei pinguta, kõik jookseb liiva? Kui palju oleme oma suhetes vabad või kuipalju me lihtsalt mängime läbi enda ja partneri suguvõsa mustreid? Millised esivanemate hoiakud ja tõekspidamised toetavad minu partnerlussuhteid ja millised takistavad? Kuidas saada oma suhtele esivanemate energeetiline õnnistus? Kui palju ma suhtes annan ja kui palju olen avatud ilma süütundeta vastu võtma? Kas julgen olla suhetes ehe? Mida teha, et jõuda küpsemate ja terviklikemate suheteni, kus mõlema partneri vahel on teadlik ja üksteist hoidev ühendus?

Just nendele küsimustele leiame laagris vastused. Kui soovid vaadata sügavamalt iseendasse ja mõista oma elu valitsevaid alateadlikke mustreid, siis on see laager just sinu jaoks. Konstellatsiooni meetod teeb nähtavaks sinu psüühikas esinevad alateadlikud takistused täisväärtuslike suhete saavutamiseks ning näitab ära teekonna nende transformeerimiseks. Nähtamatu saab nähtavaks!

Laagris saame kogeda imepärast konstellatsiooni tervendavat meetodit ning avastada millised seosed võivad olla minu elu takistustel suguvõsa süsteemiga. Vaatame, kuidas vabastada enda jaoks ressurss, mis automaatselt kaasneb meie sünniga suguvõsa liikmeks. Perekonstellatsiooni meetodi rajaja Bert Hellinger on avastanud, et paljud korduvad teemad meie elus saavad alguse meie sisemisest lojaalsusest oma suguvõsas kehtivatele erinevatele mustritele ja hoiakutele.
Näiteks võib inimene olla ilma nähtava põhjuseta kurb või depressiivne või vihane. Teisele võib valmistada raskusi õige suuna leidmine elus. Kolmandal võib olla korduv probleem partnerluses.

Konstellatsioon kui meetod võimaldab nähtavale tuua põhjused erinevate ilmingute taga ning vabastada nendega seotud energia. Tulemusena saab inimene tagasi kontakti oma väega, suurema elurõõmu ja vabaduse toimimaks terviklikuma ja iseseisvamana. Väidetavalt võrdub üks konstellatsioon 70 tavateraapia tunniga.

Laagris teeme erinevaid lühikesi harjutusi, mille käigus võib avastada põnevaid seoseid enda ja oma suguvõsa kohta. Mõlemal päeval teeme ka 3-4 täispikka konstellatsiooni. Osalemine ei eelda psühholoogiaalaseid eelteadmisi või varasemat kokkupuudet konstellatsioonidega.

Ürituse toimumiskoht Männiku Metsatalu Viljandimaal. Huvilistel võimalik endast märku anda meilile: kristelrannamees @ gmail.com

Päevakava

Laupäev

10.30 – 11.00 Saabumine, registreerumine ja tervituskohv
11.00 – 13.00 Tutvumisring ja sissejuhatus konstellatsioonidesse

Praktilised disainid ja lühitestid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 19.00 Konstellatsioonid
19.00 – 20.00 Õhtusöök
20.00 Vaba aeg ja ühine sumisemine, muljete jagamine. Võimalus jalutada ümbruskonna looduses

Pühapäev

08.30 – 10.00 Hommikusöök
10.00 – 13.00 Konstellatsioonid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 16.30 Konstellatsioonid
Kokkuvõte ja lõpuring

Soovitav kaasa võtta:

  • kirjutusvahend ja kaustik
  • mugavad liigutamist võimaldavad riided
  • villased sokid või sussid

Läbiviija: Sertifitseeritud konstellöör Kristel Rannamees

Kristel Rannamees: Märksõna, mis mind juba väga ammu juhib, on teadlikkus. Usun, et mida suurem on teadlikkus, seda paremaid valikuid suudame oma elus teha. Seda rohkem oskame avada end armastusele ja elu pühadusele.

Konstellatsioonidega puutusin esimest korda kokku aastal 2007 ja see sai pöördeliseks momendiks minu teadlikkuse kasvus. Seetõttu otsustasin minna seda meetodit ka õppima. Tänaseks olen lõpetanud 3-aastase pere, organisatsiooni ning struktuursete konstellatsioonide väljaõppe ja alustanud edukalt praktikagruppide läbiviimist. Soovin ka teiega jagada selle meetodi imelist mõju ja võimalusi.

Osalustasu ja registreerimine

Seminari maksumus on 150 EUR

Hinnale lisandub:

Majutus: 2-in toas 20 eur/in.

Toitlustus:  30 eur/in (kohvipausid, hommikusöök, 2 lõunasööki, 1 õhtusöök)

Kohtade arv on piiratud. Grupi suurus kuni 20 inimest. Kindla koha tagab ettemaksu tasumine 50 eur, mis ei kuulu tagastamisele kui tühistamine toimub vähem kui 10 päeva enne seminari algust.

Ülejäänud summa tasumine kohapeal sularahas. Kui on soov saada arve firma nimele, siis palun saata firma andmed.
Registreerumiseks ja lisainfo saamiseks palun kirjuta kristelrannamees @ gmail.com või helista 56697825

 

Paku endale vaheldusrikas nädalalõpp koos põnevate teemade ja taipamistega. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!