Konstellatsiooni laager

Konstellatsiooni suvelaager juuni 2019  

Kui soovid kohtuda oma suurema tegelikkusega ja mõista ning muuta oma alateadlikke mustreid, siis on see laager just sinu jaoks. Konstellatsiooni meetod teeb nähtavaks sinu takistused elus ja näitab ära teekonna nende ületamiseks. Nähtamatu saab nähtavaks!

Tänu konstellatsioonile võid avastada uusi võimalusi jõudmaks suurema sisemise terviklikkuse ja paremate inimsuhete juurde.

Laagris saame kogeda imepärast konstellatsiooni tervendavat meetodit ning avastada millised seosed võivad takistustel olla oma suguvõsa süsteemiga. Perekonstellatsiooni meetodi rajaja Bert Hellinger on avastanud, et paljud korduvad teemad meie elus saavad alguse meie sisemisest lojaalsusest oma suguvõsale.
Näiteks võib inimene olla ilma nähtava põhjuseta kurb või depressiivne või vihane. Teisele võib valmistada raskusi õige suuna leidmine elus. Kolmandal võib olla korduv probleem partnerluses.

Konstellatsioon kui meetod võimaldab nähtavale tuua põhjused erinevate ilmingute taga ning vabastada nendega seotud energia. Tulemusena saab inimene tagasi suurema elujõu, rõõmu ja vabaduse toimimaks terviklikuma ja iseseisvamana. Väidetavalt võrdub üks konstellatsioon 70 tavateraapia tunniga.

Laagris teeme erinevaid lühidisaine, mille käigus võib avastada põnevaid seoseid enda ja oma suguvõsa kohta. Mõlemal päeval teeme ka 3-4 täispikka konstellatsiooni. Osalemine ei eelda psühholoogiaalaseid eelteadmisi või varasemat kokkupuudet konstellatsioonidega.

Üritus toimumiskoht täpsustamisel

Päevakava

Laupäev

10.30 – 11.00 Saabumine, registreerumine ja tervituskohv
11.00 – 13.00 Tutvumisring ja sissejuhatus konstellatsioonidesse

Praktilised disainid ja lühitestid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 19.00 Konstellatsioonid
19.00 – 20.00 Õhtusöök
20.00 Vaba aeg ja ühine sumisemine, muljete jagamine. Võimalus jalutada ümbruskonna looduses

Pühapäev

08.30 – 10.00 Hommikusöök
10.00 – 13.00 Konstellatsioonid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 16.00 Konstellatsioonid
Kokkuvõte ja lõpuring

NB! Igal osalejal palume sõnastada seminari ajaks 2 lauset:

  • 1) Teema, mis hetkel kõige enam küsimusi tekitab ja lahendust otsib?
  • Milline oleks hea lahendus selle teema osas?

Soovitav kaasa võtta:

  • kirjutusvahend ja kaustik
  • mugavad liigutamist võimaldavad riided

Läbiviijad: konstellöör Kristel Rannamees

Kristel Rannamees: Märksõna, mis mind juba väga ammu juhib, on teadlikkus. Usun, et mida suurem on teadlikkus, seda paremaid valikuid suudame oma elus teha. Seda rohkem oskame avada end armastusele ja elu pühadusele.

Konstellatsioonidega puutusin esimest korda kokku aastal 2007 ja see sai pöördeliseks momendiks minu teadlikkuse kasvus. Seetõttu otsustasin minna seda meetodit ka õppima. Tänaseks olen lõpetanud 3-aastase pere ja organisatsiooni konstellatsioonide väljaõppe ja alustanud edukalt praktikagruppide läbiviimist. Soovin ka teiega jagada selle meetodi imelist mõju ja võimalusi.

Osalustasu ja registreerimine

Seminari maksumus on 150 EUR.

Hinnale lisandub:

Majutus: 2-toas 20 eur/in.

Toitlustus:  30 eur/in (kohvipausid, hommikusöök, 2 lõunasööki, 1 õhtusöök)

Kohtade arv on piiratud. Grupi suurus kuni 20 inimest. Kindla koha tagab ettemaksu tasumine 50 eur, mis ei kuulu tagastamisele kui tühistamine toimub vähem kui 10 päeva enne seminari algust.

Ülejäänud summa tasumine kohapeal sularahas. Kui on soov saada arve firma nimele, siis palun saata firma andmed.
Registreerumiseks ja lisainfo saamiseks palun kirjuta kristelrannamees [at] gmail.com või helista 56697825

 

Paku endale vaheldusrikas nädalalõpp koos põnevate teemade ja taipamistega. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!