Konstellatsiooni laager

Konstellatsiooni laager 17.-18. juuli 2021

Seekordse laagri teemaks on õnnelik elu. Kas vahel on tunne, et ükskõik kui palju ka ei pinguta, kõik jookseb liiva? Tahaks mõnusat ja õnnelikku elu, aga kogu aeg on justkui mingi taksitus. Õnn jääb napilt käeulatusest välja. Miks see nii on? Kas ma ei oskagi olla õnnelik? Kui palju ma elan illusoorsetes ettekujutustes endast ja oma elust, kui palju näen tegelikkust? Millised alateadlikud jõud mängivad rolli rahulolu saavutamisel? Kui palju olen vaba isikliku elu ja õnne loomisel või kuipalju jätkan automaatselt oma suguvõsa mustreid? Millised esivanemate hoiakud ja tõekspidamised toetavad mind ja millised takistavad rahulolu saavutamisel? Kuidas saada esivanemate energeetiline õnnistus õnneliku ja rahuldust pakkuva elu saavutamisel? Kui palju ma annan ja kui palju olen avatud ilma süütundeta elult vastu võtma? Kas julgen olla ehe? Mida teha, et jõuda suurema sisemise küpsuse ja terviklikkuseni? Saada iseenda parimaks sõbraks?

Just nendele küsimustele leiame laagris vastused. Kui soovid vaadata sügavamalt iseendasse ja mõista oma elu valitsevaid alateadlikke mustreid, siis on see laager just sinu jaoks. Konstellatsiooni meetod teeb nähtavaks sinu psüühikas esinevad alateadlikud takistused täisväärtuslike suhete saavutamiseks ning näitab ära teekonna nende transformeerimiseks. Nähtamatu saab nähtavaks!

Laagris saame kogeda imepärast konstellatsiooni tervendavat meetodit ning avastada millised seosed võivad olla minu elu takistustel suguvõsa süsteemiga. Vaatame, kuidas vabastada enda jaoks ressurss, mis automaatselt kaasneb meie sünniga suguvõsa liikmeks. Perekonstellatsiooni meetodi rajaja Bert Hellinger on avastanud, et paljud korduvad teemad meie elus saavad alguse meie sisemisest lojaalsusest oma suguvõsas kehtivatele erinevatele mustritele ja hoiakutele.
Näiteks võib inimene olla ilma nähtava põhjuseta kurb või depressiivne või vihane. Teisele võib valmistada raskusi õige suuna leidmine elus. Kolmandal võib olla korduv probleem partnerluses.

Konstellatsioon kui meetod võimaldab nähtavale tuua põhjused erinevate ilmingute taga ning vabastada nendega seotud energia. Tulemusena saab inimene tagasi kontakti oma väega, suurema elurõõmu ja vabaduse toimimaks terviklikuma ja iseseisvamana. Väidetavalt võrdub üks konstellatsioon 70 tavateraapia tunniga.

Laagris teeme erinevaid lühikesi harjutusi, mille käigus võib avastada põnevaid seoseid enda ja oma suguvõsa kohta. Mõlemal päeval teeme ka 3-4 täispikka konstellatsiooni. Osalemine ei eelda psühholoogiaalaseid eelteadmisi või varasemat kokkupuudet konstellatsioonidega.

Ürituse toimumiskoht Energiatalu Viljandimaal. Vihi küla, Suure-Jaani vald.

Huvilistel võimalik endast märku anda meilile: kristelrannamees@gmail.com

Päevakava

Laupäev

10.30 – 11.00 Saabumine, registreerumine ja tervituskohv
11.00 – 13.00 Tutvumisring ja sissejuhatus konstellatsioonidesse

Praktilised disainid ja lühitestid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 19.00 Konstellatsioonid
19.00 – 20.00 Õhtusöök
20.00 Vaba aeg ja ühine sumisemine, muljete jagamine. Võimalus jalutada ümbruskonna looduses, käia saunas ja kasta end mõnusas jõevees.

Pühapäev

08.30 – 10.00 Hommikusöök
10.00 – 13.00 Konstellatsioonid
13.00 – 14.00 Lõuna
14.00 – 16.30 Konstellatsioonid
16.30 – 17.00 Kokkuvõte ja lõpuring

Soovitav kaasa võtta:

  • kirjutusvahend ja kaustik
  • mugavad liigutamist võimaldavad riided
  • villased sokid või sussid

Läbiviija: Sertifitseeritud konstellöör Kristel Rannamees

Kristel Rannamees: Märksõna, mis mind juba väga ammu juhib, on teadlikkus. Usun, et mida suurem on teadlikkus, seda paremaid valikuid suudame oma elus teha. Seda rohkem oskame avada end armastusele ja elu pühadusele.

Konstellatsioonidega puutusin esimest korda kokku aastal 2007 ja see sai pöördeliseks momendiks minu teadlikkuse kasvus. Seetõttu otsustasin minna seda meetodit ka õppima. Tänaseks olen lõpetanud 3-aastase pere, organisatsiooni ning struktuursete konstellatsioonide väljaõppe ja alustanud edukalt praktikagruppide läbiviimist. Soovin ka teiega jagada selle meetodi imelist mõju ja võimalusi.

Osalustasu ja registreerimine

Seminari maksumus on 150 EUR.

Hinnale lisandub:

Toitlustus:  35 eur/in (kohvipausid, hommikusöök, 2 lõunasööki, 1 õhtusöök) – tasumine kohapeal.

Majutus: Peamajas 2- 7 in toas 25 eur/in. – tasumine kohapeal.

Majutus: Kämpingumajakeses 4 in toas 20 eur/in. – tasumine kohapeal.

Oma telgiga: 10 eur/in. – tasumine kohapeal.

 

Kohtade arv on piiratud. Grupi suurus kuni 25 inimest.

Kindla koha tagamiseks tee ülekanne 150 eur Sisemine Areng OÜ arvele EE622200221030211428

Selgitusse märgi – Laager

Summa ei kuulu tagastamisele kui tühistamine toimub vähem kui 7 päeva enne seminari algust. Kui on soov saada arve firma nimele, siis palun saada firma andmed.
Registreerumiseks ja lisainfo saamiseks kirjuta kristelrannamees@gmail.com või helista 56697825

Paku endale vaheldusrikas nädalalõpp koos põnevate teemade ja taipamistega. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!