Igaüks võib mõnel eluetapil sattuda olukorda, kus tema sees valitseb teadmatus, kuidas edasi minna. Ta võib vajada abi ja inimest, kes kuulaks ja aitaks lahti mõtestada elu sasipundart.

Mõnikord on lahenduse leidmiseks oluline näha suuremat pilti. Pilti, mis näitab seoseid meie suguvõsa juurtega ja sealt pärinevate seoste ning mustritega. Alateadlikult oleme paljuski lojaalsed nendele tõekspidamistele, mida meie esivanemad on meile õpetanud. Mõnikord ei tule me selle pealegi, et ajad on muutunud ja me ei pea enam kandma endas samu hoiakuid või hirme, mis oli põlvkondi tagasi. Me saame need vabaks anda.

Individuaalne konstellatsioon kestab ühele inimesele tavaliselt 1-1,5h. See algab lühikese intervjuuga konstellööri ja kliendi vahel, kus selgitatakse välja kliendi teema ja kliendi poolt soovitud tulemus oma teema osas. Korraga saab konstellatsioonis käsitleda vaid ühte teemat. Kui kliendil on mitu teemat korraga, siis tuleb tal langetada valik kõige prioriteetsema kasuks.

Individuaalses konstellatsioonis ei ole meil esindajaid teiste inimeste näol. Nende asemel töötame me energeetiliste ankrutega, milleks võivad olla kas tavalised A4 paberilehed, padjad, väikesed konstellatsiooni nukud, või muud esemed.

Kui teema on selgelt sõnastatud, valib klient energeetilise ankru endale ja teistele olulistele isikutele või elementidele, kes teemaga on seotud. Näiteks emale, isale, lapsele, partnerile, haigussümptomile.

Seejärel palub konstellöör kliendil paigutada ankrud ruumis vastavalt oma sisetundele. Konstellatsioon ongi alanud. Konstellatsioon toob nähtavale kliendile juba teadaolevad dünaamikad, mis toovad äratundmisrõõmu ning samuti varjatud dünaamikad, mis tekitavad üllatuse. Erinevate positsioonide läbi tunnetamine tekitab kliendis tavaliselt uued taipamised ja vaatenurgad oma elule, mis aitavadki tal liikuda lahenduse suunas.

Kui konstellatsiooni tulemusena kerkivad järgmistel päevadel üles uued küsimused, mida klient soovib sügavamalt läbi arutada, siis saab ta panna aja lisakonsultatsioonile. See on tavanõustamise tasuga 90 eur – 1,5h.

Vastuvõtt Tallinnas Bliss Teraapiakeskuses, Mehaanika 21 – II korrus.

  • Vastuvõtt T ja N kell 12.00. või 14.00. või 16.00.
  • Vastuvõtu tasu 150 EUR – 1,5 tundi.

Broneeritud aja tühistamine vähemalt 24h enne kohtumist – tasuta.

Hilisemal tühistamisel tuleb tasuda 30 EUR Sisemine Areng OÜ kontole EE622200221030211428 , selgitus: Broneeringu tühistamine

Registreeru individuaalsele konstellatsioonile